برپایی اردوی تیم‌های ایرانی در گرجستان و روسیه

[ad_1]کد خبر: 1423135/1

زمان: 09:33  
1396/04/07

بازدید: 44,451با تکمیل تیم‌ها و جذب بازیکنان مدنظر، پروسه بعدی آماده‌سازی برای فصل آینده در دستور کار تیم‌ها و کادرفنی قرار گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”،با نزدیک شدن به فصل جدید فوتبال ایران، تیم‌ها برنامه اردوی آماده‌سازی خود برای حضوری قدرتمند در لیگ هفدهم را استارت زده‌اند. در این راه پرسپولیس اردوی اوکراین را در نظر گرفته و استقلال نیز به دنبال تدارک حضور در ارمنستان است تا برنامه خود را در این کشور پشت سر بگذارد. پدیده مشهد نیز در تدارک سفر به ترکیه است و رضا مهاجری این کشور را برای آماده‌سازی سرخپوشان مشهدی در نظر گرفته است. 


فصل گذشته نیز سایپا و ماشین سازی اردوی گرجستان را پشت سر گذاشتند و در این کشور اروپایی به برگزاری چند دیدار تدارکاتی پرداختند. مبین درخشان، بازیکن سابق پیکان و نفت تهران که اکنون در خارج از کشور به سر می‌برد با سود بردن از ارتباطات خود در راستای حضور تیم‌های ایرانی در این کشورها بهره برده است. درخشان که ارتباط گسترده‌ای در گرجستان، اوکراین و روسیه دارد، اقدام به برگزاری اردو برای تیم‌های سایپا و ماشین سازی تبریز در سال گذشته و همچنین سایر تیم‌های ورزشی کشور در سال جاری کرده است. 


این اتفاق باعث شده تا اکنون نیز هماهنگى برخى تیم ها براى اردوهاى خارج از کشور انجام شود و باید دید برنامه ریزى تیم ها براى آماده سازى در فصل جدید چگونه خواهد بود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *