آچار فرانسه‌های سرخ در اردوی اوکراین

[ad_1]کد خبر: 1426121/4

زمان: 20:01  
1396/04/17

بازدید: 28,722دو بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس در فصل گذشته را می‌توان حسین ماهینی و محسن ربیع خواه قلمداد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در روزهای پایانی فصل شرایط خاصی را دنبال می‌کرد و مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها کاملا دست برانکو ایوانکوویچ را برای چیدن ترکیبی ایده‌آل بسته بود.


با این حال دو بازیکن باتجربه این تیم توانستند با عملکرد قابل اعتماد خود، سرمربی کروات خود را به آینده امیدوار کنند. دو بازیکنی که در نهایت عنوان آچار فرانسه را نیز به خود اختصاص دادند.


حسین ماهینی فصل را با حضور در سمت راست دفاعی آغاز کرد و در ادامه با توجه به نیاز تیم راهی پست حساس قلب دفاعی شد. او در نهایت با توجه به تجربه‌اش در پست دفاع چپ در روزهای پایانی فصل حضور در این پست را نیز پشت سر گذاشت و البته بازی در پست هافبک دفاعی را در غیاب کمال کامیابی نیا  تجربه کرد.


محسن ربیع خواه نیز دیگر بازیکنی بود که در فصل گذشته عنوان آچارفرانسه را به خود اختصاص داد؛ حضور در سمت چپ دفاعی، قلب دفاعی و در نهایت بازگشت به پست تخصصی در هافبک دفاعی، هفته‌های این هافبک شماره 18 را در فصل گذشته شکل داد. آنها اکنون در اردوی اوکراین نیز با انگیزه بالا به دنبال تجربه جدیدی در فصل هفدهم هستند و باید دید اینبار نیاز برانکو ایوانکوویچ آنها را به کدام سمت و پست خواهد برد.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *