جنگ شمال و جنوب برای چپ پرسپولیس

[ad_1]کد خبر: 1426118/4

زمان: 19:49  
1396/04/17

بازدید: 27,995پرسپولیس که در فصل گذشته دارای بازیکن متخصص سمت چپ دفاعی نبود، اکنون دو بازیکن همطراز در اختیار دارد.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در فصل گذشته بزرگترین خلا خود را در سمت چپ دفاعی پشت سر گذاشت و علیرغم جذب محمدامین آرام طبع، با توجه به مصدومیت این بازیکن، قادر به سود بردن از او نبود.


این مساله باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ بازیکنان غیرمتخصص زیادی را در این پست مورد استفاده قرار دهد و از فرشاد احمدزاده و محسن ربیع خواه سود ببرد. در نهایت اما حسین ماهینی که تجربه موفقی در دوران حضورش در ذوب آهن در این پست داشت توانست دغدغه برانکو ایوانکوویچ را برطرف کرده و حتی در سه دیدار در جمع تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان آسیا نیز قرار گرفت.


با این حال برانکو ایوانکوویچ برای اینکه خیالش بابت سمت چپ دفاعی راحت شود و مشکلی نیز برای ماهینی در سال منتهی به جام جهانی پیش نیاید، اقدام به جذب شایان مصلح از سپیدرود رشت کرد. مدافع چپ خوش قد و قامت و البته تکنیکی فصل گذشته سپیدرود که در صعود این تیم به لیگ برتر نیز نقش داشت در انتقالی پر سر و صدا پیراهن پرسپولیس را برتن کرد تا بزرگترین چالش ترکیب سرخپوشان تهرانی را برطرف کند. اکنون باید دید در جنگ بین بازیکنانی شمالی و جنوبی پرسپولیس کدام بازیکن موفق خواهد شد این پست را از آن خود کند.

 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *