کروات‌ها منظم، جوانگرا و با دانش هستند/ محمود کریمی: خارجی‌های خوب به ایران نمی آیند

[ad_1]کد خبر: 1427263/41

زمان: 20:25  
1396/04/23

بازدید: 12,429


کروات‌ها منظم، جوانگرا و با دانش هستند

محمود کریمی مربی سپاهان می گوید که هنوز سپاهان شرایط خوبی ندارد و با اضافه شدن چند بازیکن دیگر می تواند لیگ را به صورت نرمال و نه خیلی خوب آغاز کند.

به گزارش “ورزش سه”، محمود کریمی مربی تیم فوتبال سپاهان در پایان دیدار تراکتورسازی برابر سپاهان که با نتیجه ی تساوی به پایان رسید، در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد آخرین شرایط تیم سپاهان گفت: من فکر می کنم شرایط خوبی داریم ولی به بازیکنان بیشتری نیاز داریم. به دفاع وسط و مهاجم نیاز داریم تا لیگ را به صورت نرمال شروع کنیم.


کریمی در مورد مصدومیت آقایی و اینکه چقدر جدی است، عنوان کرد: در مورد سعید آقایی باید MRI گرفته شود تا شرایطش مشخص شود؛ امیدوارم چیز خاصی نباشد.


کریمی که سابقه قبلی حضور در کنار برانکو را دارد، در پاسخ به این سوال که حضور سه مربی کروات در لیگ هفدهم چه کمکی به فوتبال ما خواهد کرد، توضیح داد : قطعا می توانند به فوتبال ما کمک کنند. شما ببینید برانکو پرسپولیس را متحول کرده؛ کرانچار هم دو سالی که در ایران بود هم جوان گرایی کرد و هم نتیجه ی خوبی گرفت. مربیان کروات اهمیت زیادی به نظم و جوانگرایی می دهند و از علم کافی هم برای کمک به فوتبال ما برخوردار هستند.

مربی سپاهان در مورد کیفیت بازیکنان خارجی این تیم با توجه به اینکه رزومه چندان قوی ندارند، اظهار داشت : یک بازیکن برزیلی گرفتیم که در لیگ آذربایجان بازی می کرد؛ امروز هم تست پزشکی داد که تست خوبی هم بود. به هر حال در لیگ ایران بازی می کنیم و بازیکنان سطح بالاتر به تیم های متمول تر و سطح بالاتر میروند ولی بازیکنانی هم که به تیم ما اضافه شده اند، نسبت به آنها شناخت داریم و همینطوری به تیم اضافه نشده اند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *