دنی سبایوس:/ ترسی از بازی کردن برای رئال مادرید ندارم

[ad_1]

 

به گزارش “ورزش سه”، علیرغم تمایل و پیشنهاد بارسا، سبایوس 21 ساله تصمیم گرفت راهی مادرید شود تا تعداد بازیکنان زیر 21 سال کهکشانی ها به 4 برسد.

 

دیگر پیشنهادها: “هیچ شکی در مورد پیوستن به رئال نداشتم و هنگامی‌که پرز با من تماس گرفت به دیگر پیشنهادها گوش نکردم. می خواهم حداکثر استفاده را از هر جلسه تمرینی و تک تک دقایقی که زیدان به من می دهد ببرم.”

 

فشار به علت پیشنهاد بارسا: “قادر به تحمل این فشار هستم زیرا من و خانواده ام همگی علاقه‌مند به پیوستن به رئال بودیم. هدف من بازی کردن در رئال بود و حالا به پوشیدن لباس بهترین تیم دنیا افتخار می کنم.”

 

 

 

 

سبک بازی: “بیشتر علاقه‌مندم در میانه میدان بازی کرده و همبازیانم را راه بیندازم اما هر کجا زیدان بخواهد بازی خواهم کرد.”

 

ترس از رقابت: “شما ممکن است از هر چیزی بترسید اما با بودن در رئال از چیزی نخواهید ترسید. شانس در خانه‌ی من را زده و من نیز آن را گرفتم و حالا می خواهم چالش بزرگی برای بازی کردن در بهترین تیم جهان داشته باشم.”

 

تصمیم موراتا به جدایی: “من موراتا را نمی شناسم اما هر بازیکنی تصمیمات شخصی خودش را دارد اما من با هدف مشخص و روشنی به رئال ملحق شدم.”

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *