بهاروند: ماهم احتمال نمی‌دادیم سوپرجام برگزار شود

[ad_1]کد خبر: 1428627/40

زمان: 23:23  
1396/04/30

بازدید: 7,334رئیس سازمان لیگ می گوید اگر دبیرکل فدراسیون دستور بدهد قرارداد تیم های بدهکار ثبت نمی شود.

به گزارش “ورزش سه”، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران پس از پایان دیدار سوپرجام ضمن تبریک به هواداران پرسپولیس، گفت: با هر ترتیبی که بود ما این مسابقه را برگزار کردیم و خودمان هم احتمال نمی‌دادیم این مسابقه برگزار شود. متأسفانه در فضای مجازی تبلیغات منفی زیاد شد که نفت تهران به بازی نمی‌آید ولی دیدید که آنها آمدند و جوانمردانه بازی کردند و ما هم از خوشحالی تماشاگران خوشحال هستیم.


بهاروند در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که گفت بسیاری می گفتند سوپرجام برگزار نخواهد شد، بیان کرد: شما باید اخبار درست را از سازمان لیگ بگیرید از ابتدا هم گفته بودم که بازی برگزار می‌شود و دیدید که شد.


رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که چرا این مسابقه سکوی قهرمانی ندارد،‌ گفت: من در سنوات گذشته شنیده بودم که این مسابقه باید سکو داشته باشد خودم هم دوست داشتم تیم قهرمان روی سکو برود ولی شنیده‌ام در اروپا هم سوپرجام به این شکل بدون سکو برگزار می‌شود.

بهاروند در خصوص راهکار سازمان لیگ برای تیم‌های بدهکار گفت:‌ کدام تیم بدهکار نیست؟ همه تیم‌ها به جز یکی  دو تیم بدهکار هستند. با برنامه‌ریزی فدراسیون قرار است که طی یکی دو سال آینده برخوردهای انضباطی با تیم‌ها صورت بگیرد و آنها هم کلاً با طلبکاران تسویه کنند. اگر دبیرکل به ما دستور بدهد مطمئن باشید قراردادها را ثبت نمی‌کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه امام  رضا (ع) گفت: ورزشگاه امام رضا از نظر ما هیچ مشکلی ندارد و تأیید شده است. تا حدودی هم موافقت کردند دو تیم پدیده و سیاه‌جامگان در این ورزشگاه بازی کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *